Yeni Trend Yeni Yükseliş Priscope

Yeni Trend Yeni Yükseliş Priscope

Adı üstünde periscope son zamanların en trent sosyal paylaşım sitesi periscope öyle bir hal aldı ki normal vatandaşların ilgisini çektikten sonra ünlülerin sanatçıların hatta son dönem de siyasetçilerinde katıldığı bir uygulamadır. Periscope adeta aileden biri gibi aramıza girdi ne zaman girdi nasıl bu kadar büyüdü orasına karışmasak da periscope kısa zamanda tüm dünyada aşırı ilgi görmeye başladı şimdi soruyorsunuzdur bu periscope ne işe yarar nedir diye.

 

             PERİSCOPE twitterın küçük kardeşi olarak karşımıza çıkıyor. Bize kalırsa da periscope twitterın instagramın karşısına rakip olarak twitter tarafından instagramın yükselişini twitterın perde arkasını engellemek ve periscope ile twitterın düşüşünü yükseltmek oldugu yani instegramın twittera açtığı savaşta twitter ında hamle olarak periscope ile müdahale etmesidir bana göre.

 

            Peki, ne işe yarar dediğinizi hisseder gibiyiz şöyle söyleyelim periscope kullanımı iki şekildir. Biri kişilerin özel görüntülerini ya da dünyada gezip gördüğü yerleri orda yayınlaması ile tüm takipçilerinin görmesini bir nevi dünyayı başkasının gözünden gezmeyi sağlar ikinci kısmı ise takipçilerinin değil de sadece arkadaşlarının izlemesi sağlanır.

 

            Sizin gözünüzden bulunduğunuz yere bakmasına yarar hangi aletlerde kullanılır derseniz teknolojik oyuncaklarımız var ya işte oralarda kullana bilirsiniz. Sunuda unutmadan periscope TV’yi de anmadan geçmek istemedik canlı yayınları izleyebileceğiniz hayatınıza renk katacağınız güzel bir uygulama.

 

            Periscope aslında sosyal hayatta gerçekten çok güzel bir uygulama yani sosyal paylaşım sitesi son zamanların hit olanı periscope anladığımız kadarı ile ve görünen köy itibari ile periscope daha çok haberlerde daha çok dillerde daha çok göz önünde olacak ve her gecen gün ailesine daha fazla milletten daha fazla ırktan kişileri siyasetçileri önemli ünlüleri üst düzey kişileri arasına katacağa benziyor.

 

            Sonuç olarak bana göre periscope zevkli neşeli eğlenceli sizi sizde bırakmayan sizi herkese açan dünyadan canlı anında haberdar olmaya yarayan sevdiğiniz insanları ünlüleri merak ettiğiniz kişilerin nerede ne yaptığını görebileceğiniz bir çok eğlenceli videoları izliye bileceğiniz sosyal ağın günümüzdeki en vaz geçilmez ve en trend olan sosyal ağıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.