Yazın Ferahlatıcı Ürünleri

 

Bunaltıcı sıcaklardan kurtulmanızı sağlayacak ilginç ve etkili ürünleri sizler için derledik:

1-Su Savaşı Balonları

 Yaz denince aklımıza ilk gelen şey su savaşıdır. Bu işi biraz daha keyifli ve rekabetçi bir oyuna çevirmek ve bu savaşı kazanmak istiyorsanız, cephanenizi hızla yenilemenizde yardımcı olacak Water Balloons – Su Savaşı Balonlarını yanınıza almanız gerekiyor. Tasarımı sayesinde ince pipetlerin uçlarına yerleştirilen 37 adet balonu aynı anda su ile doldurmanızı sağlıyor. Hızlı ve pratik olması sayesinde su savaşlarının kazananı olmanız çok kolay bir hal alıyor.

2 Çubuklu Dondurma Kalıbı

Yaz denildiği zaman akla ilk gelen ürünlerden biri de tabi ki dondurma. Havalar ısındıkça gün içerisinde serinlemek için kapısını çaldığımız hatta yeri geldiğinde ana besin kaynağımız haline getirdiğimiz dondurmaları, Çubuklu Dondurma Kalıbı sayesinde istediğimiz tat ve özellikte evinizde yapabilirsiniz.

3 Zoku Slush and Shake Make

 

Karbuz  yaz ayları için mükemmel bir içecek&yiyecek altarnetifidir. Zoku Slush and Shake Maker’ın hızlı dondurma teknolojisi ile mutfağınızda kendi karbuzunuzu yaratmanızı sağlıyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün sayesinde kendi karbuzunuzu yapmanız çok kolay. Karbuz yapıcınızı kullanmadan önce silikon kabı dondurucuda saklayın, istediğiniz soğutulmuş bir içeceği ekleyin ve karıştırmaya başlayın. 5-7 dakika veya daha kısa bir sürede, içeceğiniz lezzetli ve serinletici karbuz haline gelecektir.

4 – Masaüstü Mini USB Fanlar

Yazın bilgisayar karşısında çalışanlar için serinletici bir ürün var: Masaüstü Mini USB Fanlar verdiği serinlikle sizi rahatlatırken, retro dizaynı ile masanızda şık bir görüntü oluşturur. Oldukça sağlam olmakla birlikte 360 derece dönebilen kafesi sayesinde istediğiniz yöne kolaylıkla serin havayı yönlendirmenizi sağlıyor. Ayrıca kaymasını ve bulunduğu yüzeyi çizmeyi engelleyen plastik tutucularla masanızın üstünde sağlam duracaktır.

Eğer siz de bu ürünlerden birine sahip olmak isterseniz şuradan alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.