Rahat Taşınabilir Tablet Havlu

Rahat Taşınabilir Tablet Havlu

Havlular gündelik hayatımızın ayrılmaz parçalarından biridir. Ellerimizi, yüzümüzü yıkarken, havuzdan çıkarken, sahildeyken, spor yaparken, iş yaparken, okuldayken, dışarıdayken ve devamı şekilde her alanda karşımıza çıkan bir parça niteliği taşımaktadır havlular. Günümüzün teknolojisine ayak uydurmaya çalışılırken havlularda bu teknolojiden nasibini almış durumdalar elbette.

Havlular bir hayli çeşitlenmekte olup kullanım alanlarına göre farklı model ve ürünlerle tüketicilere kolaylık sağlamaktadırlar. Örneğin kullanım amaçlarına göre; balık koku giderici mendil, bebe poposil, cep telefonu temizleme mendili, doğal temizleme mendili, genital bölge temizleme mendili, göz makyajı temizleme mendili, LCD temizleme mendili, pati, temizleme mendili, torpido temizleme mendili olmak üzere birçok alanda farklı kullanım şekillerine göre mağazalardaki yerlerini almayı başarabilmişlerdir havlular.

Gündelik yaşantımızda havluların en önemli kısmını taşınabilir havlular oluşturmaktadır. Çünkü insanların her zaman yanında bulunması gereken parçalardan biridir. Taşınabilir havlulardan olan tablet havlu ile taşıma sıkıntısı çekilmeyecek çantada, evde, ofiste, cafede, arabada, toplu taşıma araçlarında, okulda istediğiniz her yerde rahatlıkla temizliğiniz için kullanabilirsiniz.

Özel kutusu içerisinde 8 adet mendil bulunan Silva tablet havlu, çok iyi emici, çevre dostu ve hijyeniktir. Alkol ve kimyasal içermeyen, cilde zarar vermeyen bir şekilde üretilmiştir. El yüz temizliği, çocukların kişisel temizliği ve makyaj temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir. Organik, yüzde yüz pamuk bir bez olan tablet havlu geri dönüşüme elverişlidir. Silva tablet havlu, kullanım şekli olarak öncelikle kutusundan çıkardığımız tabletlerden birine birkaç damla su ilave edilir, daha sonra tabletin suyu bünyesine alması beklenilir, sonra mendil açılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Bu aşamadan sonra ıslak mendil haline gelen Silva tablet havluyu su yerine kolonya da tercih ederek kokulu ıslak mendil haline getirebilirsiniz. Erkeklerin, bayanların, çocukların hemen her yaştan kişinin yanında bulundurabileceği şekilde tasarlanıp hazırlanmıştır. Hapşırma esnasında, öksürme esnasında, yemek yedikten sonra, spor yaptıktan sonra, terlerimizi silmek amacıyla, hemen her alanda işimize yarayacaktır. Silva tablet havlu özellikleri olarak, 22 ye 24 cm boyutunda, %100 Rayon suni ipekten yapılmış, 8 adet tablet mendil içerir, alkol vb. kimyasal madde barındırmaz, antialerjik ve anti bakteriyeldir. Bu tablet havluya https://www.tutyakala.com/tablet-havlu-pmu420 tanıtım adresi üzerinden ulaşılabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.