Prynt: İlk anlık çıktı alabilen Iphone & Android telefon kılıfı

Telefonunuza takın, bir resim ekleyin ve saniyeler içinde basılı bir fotoğrafınız olsun.

Fotoğraflarınıza bakın, paylaşın, evinize asın, albüme koyun.

Hiç bir arkadaşınız ile bir fotoğrafınız paylaşmak istediğiniz ama internete mecbur olmak istemediğiniz oldu mu? Artık bunu Prynt ile yapabilirsiniz. Sadece İphone veya Android cihazınıza takın, fotoğrafınızı çekin veya cihazınızdan seçin ve 30 saniye içinde çıktısını alın.

Prynt taşınabilir hafif ve eğlencelidir. Her yerde her zaman çıktı alabilmek bu şık cihazla mümkün.

Dışarıda gezerken, seyahatte, arkadaşlarla birlikteyken çıktı alabilmek çok güzel bir fikir. Hediyeleriniz içinde küçük bir fotoğrafla daha anlamlı. Hiçbir anın paylaşma fırsatını kaçırmayın.

Prynt aynı zamanda farklı telefonlar için modüler olarak tasarlandı. Telefonunuzun yerleştiği bölüm ayrı çıkartılabilir bir parçadır ve kolayca çıkartılabilir ve farklı bir telefonun modülü takılarak kullanılabilir. Bu telefonunuzu değiştirdiğinizde yeni bir Prynt kılıf almak yerine sadece telefon modülünü alarak çıktı almaya devam edebileceğiniz anlamına geliyor.

Prynt çıktı alabilen kılıfın tasarımı üzerine çok çalışıldı ve birbirinden şık pembe, mavi ve beyaz renk doğa dostu suni deri ile hareketlendi.

Ve en önemli özelliği olarak hiçbir zaman mürekkep veya kartuşa ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü Prynt kendi mürekkebi içinde özel bir baskı kağıdı kullanır. Sadece kağıdı yerleştirin ve çıktı almaya başlayın. Haznesinde 10 tane baskı kağıdı bulundurabilir.

Bu harika cihaz hareketli, enerjik ve sabırsızlar için eğlenceyi anında paylaşmanın en kolay ve kalıcı yolu…