Prynt: İlk anlık çıktı alabilen Iphone & Android telefon kılıfı

Telefonunuza takın, bir resim ekleyin ve saniyeler içinde basılı bir fotoğrafınız olsun.

Fotoğraflarınıza bakın, paylaşın, evinize asın, albüme koyun.

Hiç bir arkadaşınız ile bir fotoğrafınız paylaşmak istediğiniz ama internete mecbur olmak istemediğiniz oldumu? Artık bunu Prynt ile yapabilirsiniz. Sadece İphone veya Android cihazınıza takın, fotoğrafınızı çekin veya cihazınızdan seçin ve 30 saniye içinde çıktısını alın.

Prynt taşınabilir hafif ve eğlencelidir. Heryerde herzaman çıktı alabilmek bu şık cihazla mümkün.

Dışarıda gezerken, seyahatte, arkadaşlarla birlikteyken çıktı alabilmek çok güzel bir fikir. Hediyeleriniz içinde küçük bir fotoğrafla daha anlamlı. Hiçbir anın paylaşma fırsatını kaçırmayın.

Prynt aynı zamanda farklı telefonlar için modüler olarak tasarlandı. Telefonunuzun yerleştiği bölüm ayrı çıkartılabilir bir parçadır ve kolayca çıkartılabilir ve farklı bir telefonun modülü takılarak kullanılabilir. Bu telefonunuzu değiştirdiğinizde yeni bir Prynt kılıf almak yerine sadece telefon modülünü alarak çıktı almaya devam edebileceğiniz anlamına geliyor.

Prynt çıktı alabilen kılıfın tasarımı üzerine çok çalışıldı ve birbirinden şık pembe, mavi ve beyaz renk doğa dostu suni deri ile hareketlendi.

Ve en önemli özelliği olarak hiçbir zaman mürekkep veya kartuşa ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü Prynt kendi mürekkebi içinde özel bir baskı kağıdı kullanır. Sadece kağıdı yerleştirin ve çıktı almaya başlayın. Haznesinde 10 tane baskı kağıdı bulundurabilir.

Bu harika cihaz hareketli, enerjik ve sabırsızlar için eğlenceyi anında paylaşmanın en kolay ve kalıcı yolu…

Uygun telefonlar

 

Prototipler ve Tasarım aşamaları

Prynt Ekibi

Medyada Prynt

4c3d410c46b0b08941648d0dd4c9cfea_original

Forbes: “Prynt is perfect for those of us that want to quickly frame a photo shortly after taking them — without having to worry about ordering copies online or printing them at a retail store.” 

CNN: “The smartphone case that can print your selfies and cameras that fit just about anywhere was among the highlights from the 2015 Consumer Electronics Show.” 

NBC: “It's like Instagram, but in real life! This case turns your smartphone into a Polaroid-style camera that prints photos. Bonus: Those photos turn into augmented reality videos when viewed on the phone's screen” 

TechCrunch: “This is genius! It’s a Snapchat that you can hand off to someone and so much more.” 

Slash Gear: “Prynt Case: Using their app, one can see those printed pictures come alive, giving it the Harry Potter universe's living portrait feel.” 

Engadget: “So what is the Prynt Case? Only the greatest thing to happen to mobile photography since Instagram”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.