Plastimake – Süper Plastik ile Her Şeye Şekil Verin

   Plastimake defalarca şekil verilebilen bir plastiktir ve şekil vermek için ihtiyacınız olan tek şey sıcak su ve el beceriniz… Tam bu noktada Plastimake devreye giriyor, küçük heykeller yapabilir, bir ev eşyasının bir parçası ya da tümünü üretebilir, tamir edebilir, oyun hamuru gibi oynayabilir, boyayabilir  hayal gücünüzü kullanıp yeni eşyalar yaratabilirsiniz. Günümüzün popüler yazıcılarından olan  3D yazıcıların maliyeti çok yüksek ve ulaşılması zor. İşte bu noktada Plastimake sonuz sayıda tekrar ve tekrar kullanılabildiği için size tam olarak özgürlük sağlıyor.

   Evimizde, işimizde, gündelik hayatta sıkça kullandığımız aletlerimiz istemeden de olsa kırılabiliyor. Her parçayı eliniz ve ya bir kalıba bastırarak üretebileceğiniz Plastimake ile sert ve sağlam bir şekilde, kırılan ya da hasar gören pek çok eşyanızı tekrardan kullanabilir veya tamir edebilirsiniz.

   Plastimake  toksik madde içermez. Bu özelliği ile çocukların güvenle kullanabileceği bir üründür. Oyuncak hamurları ile haşır neşir olan çocuklar plastimake ile yaptıkları çalışmaları ölümsüzleştiriyor,  kendi oyuncaklarını kendileri tasarlıyor, el becerilerini geliştirmenin yanında hayal güçlerinin de gelişiminde etkili oluyor. İstenildiği gibi renklendirilen plastimake ile çocuklar kendi Barbie veya süper kahramanlarını kendileri yapıyor.

   Uygulama alanı çok geniş olan plastimake  kullanımı kolay bir üründür. Sıcak su (60C) içerisine koyulduğunda bir süre sonra rengi saydama döner ve yumuşayan parçalar şekillendirmeye hazır hale gelir. Bundan sonra yapabilecekleriniz hayal gücünüze kalmış.

Eğer siz de plastimake ile harika şeyler yapmak isterseniz şuradan alabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.