Kolay Taşınabilir Kum Oyun Seti

Yaz tatillerinde çocuklarımızın en büyük eğlencesi kumda oyun oynamaktır. Kum oyunları çocuklarımızın tatillerde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Ancak tek faydaları bu değildir. Çocuklarımızın el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştiren bu oyunlar küçük yaştaki çocukları zekâ gelişimleri için oldukça önemli unsurlardır.

 

            Kum oyunları genellikle tatil oyunları olarak lanse edilmesine rağmen kum ile oynama imkânı olan şehir parklarında da oynanabilmektedir. Yani çocuğunuzun kum oyunları oynaması için illa deniz kenarında olmanız şart değildir. Günümüzde pek çok belediye içerisinde kum pisti olan çocuk parkları inşa ederek çocuklarımıza bu imkânı sunmaktadırlar.

 

            Kinetik kum için oyun seti ile çocuklarınızın yaratıcılıklarını geliştirmek için herhangi bir mekâna bağlı kalmaksızın isterseniz kumsalda, isterseniz parkta, isterseniz evinizin bahçesinde veya isterseniz balkonunuzda çocuklarınıza oyun imkânı sunabilirsiniz.

 

            Kum oyun setinde bulunan aletlerle çocuğunuzun el becerisi gelişmekte iken çocuğunuz istediği gibi tarihi evler, kumdan kaleler ve şatolar inşa edebilir. Kum oyun setinde 10 parça oyun aleti yer almaktadır. Değişik şekil ve modellerde parçalara sahip olan bu set ile çocuğunuz kale surları, kubbe, çatı, tuğla gibi tasvirleri yapıp el becerilerini geliştirebilir ve bir yandan da geometrik şekilleri öğrenebilir.

 

            Kum havuz setinde yer alan şişirilebilir havuz sayesinde evinizin balkonunda dahi çocuğunuz kum oyununu oynayabilir. Hava ile şişirebileceğiniz havuzun içerisinde kumlar etrafa saçılmadan ve eviniz kum ile kirlenmeden çocuğunuz dilediği şehirleri inşa edebilir. Söz konusu havuz seti şişirilmediği zamanlarda çanta vazifesi görerek 10 parça seti muhafaza etmektedir. Şişirilmediği zamanlarda 12x12x4 cm boyutunda olan çanta oldukça küçük bir yer kaplamaktadır.

 

            Eğer bulunduğunuz ilde çocuğunuzun kumla oynayabilecek bir alan bulunmuyorsa kinetik kum olarak tabir edilen kum ürününü satın alarak çocuğunuzun bu imkândan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Kum havuz seti satın almak için www.tutyakala.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Güvenli online alışveriş yapabileceğiniz sitede kum setinin yanı sıra çocuklarınızın gelişimlerine olumlu katkılar sağlayacak oyun setleri de yer almaktadır. Siteden yapacağınız alışverişlerde oldukça uygun fiyat imkânları sunan alışveriş sitesi; ödeme konusunda da kredi kartına taksit seçenekleri ile bütçelerinizi yormamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.