Katlanabilir Silikon Tencere seti X-Pot

 

Kamp ve piknik yapmak istediğinizde tencereler seyahat çantanıza en son koymak isteyeceğiniz şeylerden biri gibi duruyor. Hacimli yapıları, sert kenarları ve çıkıntılı sapları tencereleri seyahatlerin kabusu haline getiriyor. İşte tüm bu sorunlar katlandığında firizbi inceliğinde olan X-Pot katlanır tencere ile sorun olmaktan çıkıyor.

 

Sea to Summit firması tarafından üretilen bu ürün katlandığında en dar çantalara bile rahatlıkla girebilecek hacimde. Katlandığında kalınlığı 3,5 cm civarında kalınlığı, kaymaz katlanır sapları ile bir tencerenin tüm hantallığını üzerinden atmış bu ürün diğer eşyalarınız için çok daha fazla yer bırakacak.

X-Pot 2,8lt lik hacmi, silikon tutacakları ve kapağı ile evinizdeki tencere ile aynı işlevde kullanabileceğiniz bir ürün. Sertleştirilmiş ve güçlü alüminyum taban tencerenizin direk ateşe tutabilmenize olanak veriyor. Gıdaya uygun silikon yan yüzeyler ise ısıyı içeride tutarak enerji tasarrufu ve yemeğinizin daha çabuk pişmesini sağlıyor. Şeffaf kapak pişirme esnasında yemeklerinizi görmenizi sağlarken, kapak üzerindeki süzgeç ile makarnaların fazla suyunu tek hamlede süzebilirsiniz. Evet makarna ormanda ağaçlarda büyüyen bir bitki olduğundan bu gerçekten çok pratik bir yöntem

X-Pot ile tüm bir orduya yemek pişirmeniz mümkün olmasa da ailenizi doyuracak kadar yemekler yapmanız mümkün. Ayrıca kampta boş vakitlerinizde frizbi olarak da kullanarak eğlenebilirsiniz.

Ürünün yaklaşık piyasa fiyatı 49$ civarında.