Hayatımıza Kolaylık Sunan İlginç Hediyeler

 Hayatımıza Kolaylık Sunan İlginç Hediyeler

Teknolojinin gelişmesiyle, hayatımızı kolaylaştıran ürünler piyasada hızla satışa sunuluyor. Bu gerekli ürünleri kullanırken, onların kullanımı da kolaylaştıran farklı sıra dışı, ilginç ürünlerde tüketicilere sunuluyor. Kullanım esnasında gerekliliğini anlıyoruz. Gerçekten işe yarayanları hayatımızı bir kat daha kolaylaştırıyor.

 

            Şimdi onlardan birkaç örnek verelim. Mesela Pumped Up-Topuklu ayakkabılar: birbirine bağlı silikondan yapılmış minik topuklu ayakkabılar telefonlarımız için stand oluşturuyor. Özellikle çalışan bayanlar için ofis masalarının şık aksesuarı. Ofiste çalışırken telefonunuzu yanınızda tutmamıza gerek yok.

            Rahat ve kullanışlı olan telefon standı, görüntüsüyle bayanların şıklığına şık katıyor. Bayanlar için olur da Erkekler için olmaz mı? Stick'em Up! (Eller Yukarı) phone standı; Telefon tutucu silah görünümüyle namlusundaki vantus sayesinde telefonları sıkıca tutuyor. ABC plastikten üretilmiştir. Çocuklar içinde eğlence kaynağı. İlginç hediyeler farklı görüntüleriyle bizlere kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

            Başka bir farklı ürün ise Led ışıklı okuma gözlüğü: İlginç hediyeler dünyasında faydalı bir aksesuar. Gece kitap okumak istiyorsunuz fakat aynı odada kaldığınız eşiniz, arkadaşınız, sevgiliniz ya da çocuğunuz ışıktan rahatsız oluyor. Böyle durumların kurtarıcısı, led ışıklı okuma gözlükleri (Led Reading Glasses) imdadınıza yetişiyor. Gözlüğün her iki yanında parlak birer Led ışığı yer alıyor.

            Camları bulunmayan, bu gözlük sadece kitap okurken değil karanlıkta aradığınız objeleri bulmak için, seyahatlerinizde, gece uçuşlarınızda yanınızdakilere rahatsızlık vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Normalde gözlük kullanıyorsanız, içi boş olan Led gözlüklerinize size uygun numaralı gözlük camı taktırıp, aydınlık olduğunda ışıklarını kapatıp kendi gözlüğünüz gibi takabilirsiniz. İlginç ürünler bize kullanım kolaylığından öte seçeneklerle hayatımıza dâhil olmaktadır.

 

            Temizlik sağlıktır. Su gerektirmeyen antibakteriyel jel olan Süper Clean GYU bir diğer ilginç ürünümüz ve gerçekten ilginç. Oyun hamuru gibi elinizde 10 saniye yoğurup, kirli yüzeye bastırıp çekiyorsunuz. Yüzeyin şeklini alarak bezin girmediği alanlara giriyor. Üstelik ıslatmadan. Jel gri olana kadar kullanabiliyorsunuz. Ana maddesi siyam baklası zamkı olan Süper Clean GYU' yu istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bakterileri öldüren temizlik jeli, dünyada satış rekorları kıran gerekli bir ilginç üründür.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.