Tutyakala.com bir MUDOS BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD kuruluşudur. Ekip olarak hayata renk katacak, en ilginç ürünleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Tecrübeli kadromuz sayesinde sizleri mutlu etmek için dünyanın birçok ülkesinden en yeni ve en ilginç ürünleri Türkiye'ye getiriyoruz. Basit ve sıradan hediyelerden bıktıysanız doğru adrestesiniz! Arkadaşlarınıza, annenize, babanıza, sevgilinize, en önemlisi de kendinize hediye edebileceğiniz sıradışı, ilginç, orijinal ve değişik ürünleri size sunmaktan gurur duyarız. 

 

Hızlı ve modern alt yapısı sayesinde binlerce ürünü birkaç saniyede fiyata ve diğer katagorilere göre eleyerek, kısa zamanda sıradışı sürprizler bulmanıza yardımcı olur. Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde kredi kartı, kapıda ödeme, peşin veya taksitle olacak şekilde ödemenizi yaparak alışveriş yapmanıza olanak sağlar.

 

Tutyakala.com; evinizin veya işyerinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize veya kendinize hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri seçmenizi ve siparişlerinizi hızlıca göndermenizi sağlayan güvenli bir internet mağazasıdır.

 

Merkez Ofis

Astoria Kuleleri
Kule:B Kat:17 Ofis:1706
Esentepe Mh. Büyükdere Cd. No:127
34394 Şişli – İstanbul / Türkiye

Lojistik Merkezi

Mimar Sinan Mah. Hakimiyeti Milliye Cad.
No:47 Üsküdar / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 1140

Mudos logo HAN GİRİŞ