Glow: Laser Işıklı Büyülü Kulaklık

 

Star Wars filminden bir sahne değil, bu tamamen gerçek.

Parlayan kablosu ile dinlediğiniz müziğin temposu görsel olarak hissedilir. Bu bilim kurgu filminden fırlamış kablo ile dikkat çekecek aynı zamanda müzik dinlediğinizi etrafındakilere göstermiş olacaksınız. İlk görüşte düşündüğünüz gibi bu parlayan kablolar iğrenç şekilde kalın ve rahatsız edici değil aksine fiber kablo tadında ince ve kibar.

Aslında piyasadaki birçok kulaklıktan çok farklı değil. Asimetrik yastıkları ve kulak içine tam oturan yapısı sayesinde oturaklı ve sağlam bir his verir. Çift kanallı ses dengeli ve temiz ses verir. Yerleşik mikrofon hızlı tepkime süresi ile sesli çağrılarınızdan daha çok keyif almanızı sağlar. Ayrıca kablo üzerindeki beş farklı ayar bulunan kumandası ile çğrı ve müzik kontrollerini yapabiliyorsunuz. Son zamanlarda bir kulaklıktan beklenenden fazlası Glow’da.

Tabi ki Glow bunlardan daha fazlasını da yapabilecek şekilde tasarlandı. Mesela kumandası ile isterseniz lazer ışığını kısabilir veya tamamen kapayabilirsiniz. Kulaklık yastıkları aynı zamanda içlerinde kalp atışlarını ölçen bir sensör bulunduruyor. Böylece isterseniz müzik temposu yerine kalp ritminizi seçerek çevreye farklı mesajlarda verebilirsiniz. Ayrıca kumanda üzerindeki hız sensörü ile ışığın ritmini hızınıza göre de ayarlayabilirsiniz. Kumandasında dinle tuşuna bastığınızda Apple Siri veya Android Google Now ile konuşarak telefonunuzu yönetebilirsiniz. Evet tam düşündüğünüz gibi, muhteşem!

Size “Tron kulaklıklı adam” diyecekleri bu kulaklıklar piyasaya sürüldüğünde ilk alanlardan olmak için ajandanıza bu yaz için not düşmeyi unutmayın.

Tutyakalacom_lazer_kulaklik_hediye (5) Tutyakalacom_lazer_kulaklik_hediye (6) Tutyakalacom_lazer_kulaklik_hediye (7) Tutyakalacom_lazer_kulaklik_hediye (8)Tutyakalacom_lazer_kulaklik_hediye (10) Tutyakalacom_lazer_kulaklik_hediye (14)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.