Gauswheel Nedir?

Gauswheel hem güvenli hem de eğlenceli bir ulaşım aracıdır. Sadece ulaşım amacıyla kullanmak istemezseniz bacaklarınızı ve tüm bedeninizi çalıştırmak için spor aracıdır diyebiliriz.

Gauswheel güvenli bir spor aracıdır dersek yanlış olmaz. Çünkü kullandığınız sürece oluşabilecek tüm risklere karşı düşmeniz çok zor. Tekerleğin takılma veya çarpması sonucu Gauswheel düşer veya duru ama siz ayakta kalırsınız. Ergonomik yapısı ve büyük tekerleğin bacaklarınızın arasında olması size tam kontrol ve güven vermektedir.

Kullanımı çok kolay ve pratiktir. Büyük tekerleğin iki yanında ayak kısımları bulunmaktadır. Bir ayağınız destekte iken diğer ayağınız kaykay gibi çalışır ve hareket etmenizi sağlar. Dengede durmanız çok kolay olduğu için alışmanız kısa sürer. Özellikle bozuk patika yollarda, sokaklarda paket taşlar üzerinde ve hatta çimlerin üzerinde rahatlıkla yol alabilirsiniz. Hızınıza gelirse, kendi gücünüze bağlı olarak, harcadığınız enerji kadar sınırlıdır.

Gauswheel ağırlığı sadece 6,9 kg’dır. Hafif olması ile Gauswheel üst kısmında tutacaktan rahatlıkla taşıma imkanınız bulunuyor. 155 cm uzunluğunda ki bir kişi rahatlıkla kullanabilmektedir. Daha küçük boya sahip kişiler için bacak uzunluğundan dolayı kullanımı uygun olmuyor.

Gauswheel kullanacaklar, daha önce paten, kaykay ve benzeri araçlarda tecrübe sahibi iseniz alışmanız ve kullanmanız daha çabuk olacaktır. Ancak yeni başlayanlar dahi birkaç tecrübe sonrası mükemmel sürüş deneyimine sahip olacaklardır.

Gauswheel üretiminde kullanılan malzemelere bakacak olursak,%30 fiberglas takviyesi bulunan plastik kasaya sahiptir. Bu sayede araç hafif, sağlam ve esnek olmaktadır. Gövde üstünde şablon baskılar bulunmaktadır. Ön lastikler hava basınçlı şişirilebilir.

Gauswheel’i daha yakından incelemek için tıklayınız: gauswheel