Çok Amaçlı Kalemlikte Son Moda

Çok Amaçlı Kalemlikte Son Moda

Tükenmez, kurşun, uçlu, renkli, keçeli ve daha birçok çeşidi bulunan kalemleri muhafaza etmek her zaman kolay olmamaktadır. Bu yüzden çeşit çeşit kalemlikler üretilmektedir. Bu kalemlikler sayesinde hem kalemlerin düzenli durması sağlanır hem de kalemlerin kaybolması önlenebilir. Her odaya, her ofise ve her çantaya uygun kalemlik modellerine ulaşmak günümüzde oldukça kolay olmakla birlikte oldukça uygun fiyatlarla da istediğimiz türdeki bir kalemliğe sahip olabilmekteyiz.

     Pen zen – çok amaçlı kalemlik, tükenmez, renkli, keçeli, kurşun ve şahsi kalemlerinizi ve ofis gereçlerinizi düzenli tutabilmek amacıyla üretilmektedir. Bu kalemlik sayesinde iş hayatı kolaylaşmakta ve belirli bir düzen sağlanmaktadır. Masanın üzerinde bulunması gereken kalemler ve ofis gereçlerini bir araya getirerek masanın dağınık durmasını önlemektedir. Böylelikle herhangi bir kaleme yahut diğer araç ve gereçler her daim el altında olabilmekte ve bu da zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır. 

    Küçük bir ayrıntı gibi görünse dahi aslında iş verimini arttıracak faydalı bir icat olan bu kalemlik sayesinde kaybolan kalemlerin peşine düşmek zorunda kalınmayacaktır. Üstelik pen zen – çok amaçlı kalemlik görsel açıdan da göze hitap etmektedir. Oldukça gösterişli ve şık tasarımı dikkatleri üzerine toplamaktadır. Tasarımında modern bir biçimde ahşap görünüm yakalanmıştır. Ayrıca diğer tüm kalemliklerden farklı olaraktan da bu kalemliklerin yan kısımlarında mıknatıs bulunmaktadır. Böylece ufak tefek, mıknatısın çekebileceği, ofis gereçleri de düzenli durmakla birlikte her an ulaşılması kolay yerde duracaktır. 

    Bu kalemliklerin marifetleri saymakla bitmez türdendir. İsteğe göre yatay isteğe göre de dikey bir biçimde kullanıma da olanak sağlamaktadır. Ayrıca esnek kısımları sayesinde her türlü kalem sığabilmektedir. Çok amaçlı olmasından kaynaklanan bir diğer özelliği ise sadece kalemlik olarak kalmaması ayrıca bıçak asmak için de kullanılabilmesidir. Ofis veya çalışma masasının yanında mutfakta da oldukça dekoratif bir görünüm sergileyecek olan bu ürünü kullanmak oldukça zevkli görünmektedir.

    Pen Zen– Çok Amaçlı Kalemliği ister kalemlik olarak kullanabilmekteyiz; bunun yanında, istersek mutfakta askılık istersek de tamir için kullanılacak tornavida ve benzer diğer alet ve edevatları koymak amacıyla da kullanımı oldukça kolay olmaktadır.
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.