Çocuklarınızın Hayal Gücünü Geliştirecek Garaj Oyun Çadırı

Çocuklarınızın Hayal Gücünü Geliştirecek Garaj Oyun Çadırı

Çocuklarımızın hem fiziksel ve hem de psikolojik gelişimlerinde oyunların rolü oldukça önemlidir. Oyunlar çocuklarımızı hayata hazırlayan küçük birer tiyatro oyunu gibidir. Bu nedenle çocuklarımızın oyun isteklerini geri çevirmememiz ve onların zihinsel gelişimlerini sağlayan oyunları oynamamız gerekmektedir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki çocukluk yaşlarında yeteri kadar oyun oynayan bireylerin meslek seçimlerinde daha doğru karar vermektedirler. Ancak çocukluk döneminde sevgi ve oyun eksikliği yaşayan bireyler ise meslek seçimleri başta olmak üzere hayatta almaları gereken tüm kararlarda zorluk çekmektedirler.

 

            Bu nedenle ailelerin çocuklarının cinsiyeti doğrultusunda oyuncak seçimi yapmaları, onların arkadaşları ile oyun oynayabilecekleri fırsatları ve ortamları oluşturmaları ve gerektiğinde çocukları ile çocuk olarak onlarla oyun oynamaları gerekmektedir. Oyun aynı zamanda aile bireyleri arasında sevginin ve iletişim gücünün yaygınlaşmasına neden olmaktadır.

 

            Özellikle erkek çocukların gelişiminde araba ve araba ile ilintili oyuncakların önemi oldukça büyüktür. Erkek çocuklarının gelişimine maksimum katkıyı sağlaması için üretilen Pop İt Up Garaj Oyun Çadırı çocuklarınızın diledikleri gibi özgürce oyun oymalarını ve hayallerindeki düşünceleri gerçeğe dönüştürebilmelerini sağlamaktadır.

            Oyun çadırının içerisinde yer alan Formula-1 pisti sayesinde çocuklarınız ister uzaktan kumandalı arabalarını veya ister normal çek bırak arabalarını yarıştırabilirler. Çocuklara gerçek bir yarış pisti alanı sağlayan bu oyun çadırı otomatik kurulum özelliği ile evlerinizde veya bahçelerinizde kolayca kurup kaldırabileceğiniz bir üründür. Otomatik kurulma ve toplanma özelliği ve az yer kaplayan çantası sayesinde evlerinizde oldukça az yer kaplayan oyun çadırı 60 saniye gibi kısa bir sürede kurulabilmektedir.

 

            Çadırda bulunan oyun pistinin yanı sıra duvarlarında yer alan istasyon ve tamirhane figürleri ile çocuklarının gerçek bir araba oyunu oynayabilir ve yaratıcılıklarını geliştirebilirler. Ölçüleri 90 x 90 x 90 cm olan oyun çadırının açılır ön ve arka kapıları sayesinde içerisinde oyun oynayan çocuklara tam bir garaj izlenimi sunmaktadır.

 

            Üretiminde tamamen polyester malzemelerden yararlanılan bu ürün dünya genelinde geçerli olan oyuncak standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu nedenle çocukların sağlığı açısından herhangi bir zararlı ve kanserojen madde içermemektedir.

İşte Garaj Oyun Çadırıhttps://www.tutyakala.com/pop-it-up-garaj-oyun-cadiri-pmu289

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.