Çocuklar için hediyeler

1- Kinetik Kum

Kinetik Kum deniz kumu ile oynamanın muhteşemliğini evinize kadar getirecek, hem de dağılmadan kirletmeden!

Alın, yoğurun, şekiller oluşturun, üzerine yazılar yazın, tekrar bozun. Denizdeki ıslak kum gibi yapışacaktır ve istediğiniz şekli oluşturacaktır.

Kinetik Kum sadece kendine yapışır. Elinize veya diğer yüzeylere yapışmaz! Bu nedenle son derece temizdir. Asla kurumaz! Her zaman ilk günkü gibi eğlenceye devam!

2- Yaşayan Fosil

Yaşayan Fosil, Triops cinsi su canlısının öğretici yetiştirme kitidir. Bu kit sayesinde bu inanılmaz canlıların yaşam döngüsünü inceleyip, yumurtaların biyolojik gelişiminden doğuşuna, yavru döneminden yetişkinliğe kadar olan süreci yakından takip edebilirsiniz ve bu hayvanları canlı olarak gözlemleyebilirsiniz!

3-  Hayalet Hızında – Geistes Blitz

Hız, dikkat ve konstrasyon üzerine olan bu oyunun tatlı da bir hikayesi var.

Balduin, evin hayaleti, kale mahzeninde eski bir kamera buldu. Hemen sevdiği her şeyi fotoğrafladı ve sakladı…
Kendisini de, tabii ki. Ne yazık ki, büyülü kamera birçok fotoğrafı yanlış renklerde çekmiş.
Bazen yeşil şişe beyaz, diğer zamanlar da ise mavi oluyor. Fotoğraflara baktığında, Balduin, sırada neyi saklamak istediğini gerçekten hatırlamıyor. Ona yardımcı olup, doğru objeyi hızlıca isimlendirir misin? Hatta sen saklayabilir misin?
Eğer doğru objeleri hızlıca toplayabilirseniz, kazanmak için iyi bir şansa sahip olabilirsiniz…

4- Tegu Magnetic Wooden Blocks – Manyetik Ahşap Bloklar

Yaratıcılığın sınırlarını zorlamak için harika bir oyuncak. Her bir parça içerisindeki mıktanıslar sayesinde diğer parçalar ile hemen birleşiyor.

5-  Sihirli Balık

Kit içerisinden çıkan toprak karışımını oda sıcaklığında bulunan içme suyuna eklediğiniz zaman, 1 ile 48 saat içerisinde yavruların canlandığını gözlemleyeceksiniz. Yumurtadan ilk çıktığında çok küçük olan bu yavruları kitin içerisinde yer alan büyüteç sayesinde gözlemleyebilirsiniz. Düzgün bakıldığı ve talimatlara uyulduğu taktirde yavrularınızın 6-8 hafta içerisinde erişkinliklerine ulaştıklarını görebilirsiniz.