Çocuk Güvenlik Bilekliği Neden Gerekli?

Çocuğunuz ile aranızdaki güçlü bağ

Çocuğunun güvende olması her ebeveyn için önemli bir konudur. Bir ebeveyn olarak çocuğunuz için evin her köşesinde ve her odasında gerekli bütün önlemleri aldınız mı? Peki ya dışarıda kontrolü nasıl sağlıyorsunuz?

Çocuğunuz ile aranızdaki görünmez bağın görünür hali Çocuk Güvenlik Bilekliğidir.

Bu ürün ile hem minikleri kendinize yakın tutabilir hem de iç-dış mekan etkinlikleri sırasında onlara bağımsızlık kazandırabilirsiniz. Çocuk Güvenlik bilekliği ile elinizi tutmak zorunda kalmadan etrafta rahatça dolaşabilirler. Çocuklarınızla birlikte kalabalık yerlerde yürümek zor ve stresli olabilir. Bu nedenle Çocuk Güvenlik Bilekliği Dünyadaki bir çok ebeveyn tarafından tercih ediliyor.

Yürüyüşlerinizin keyfini çıkarın

Ailenizle birlikte parklarda, bahçelerde bebek arabası olmadan rahat ve keyifli yürüş yapabilirsiniz. Tabi yürüyüşlerinizi ne olursa olsun onlara göre ayarlamayı unutmayın. Her zaman kaldırımların iç tarafından yürütmeyi, karşıdan karşıya geçerken veya geniş bir caddede yürürken çocukları güvenli tarafa, arabaların diğer tarafına almayı unutmamak gerekir.

Güvenlik bilekliği sadece bir yardımcıdır. Çocukların asıl güvenliğini sağlayacak olan şey ebeveynlerin kendisidir.

Elinizi tutmak istemeyen bir çocuğunuz mu var?

Çocuğunuz dışarı çıktığınız zamanlarda elinizden hiç tutturmuyor, alışveriş merkezlerine gittiğiniz zamanda sürekli kalabalığa karışıp çılgınlar gibi koşturuyor mu? Meraklanmayın bu gayet normal; onun en güzel zamanları. Sizin çocuğunuza özel bir durum olmayan bu hareketlilik aslında tüm ailelerin yaşadığı bir durum. Yapmanız gereken; Çocuk Güvenlik Bilekliğinizi takıp, çocuğunuzun peşinden koşturmadan alışverişlerinizin ve  gezilerinizin keyfini çıkartmanız. Tabi ki yine de gözünüzü çocuğunuzdan ayırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Birden fazla çocuklu aileler için güvenlik

İki, üç veya dört çocuklu bir aile misiniz? Birden fazla çocuğun güvenliğini sağlamak tabi ki zordur ama Çocuk Güvenlik Bilekliği ile artık daha kolay. Bir çocuğunuzu emzirirken, mamasını verirken yada altını değiştirirken diğer çocuğunuzun yanınızda olması ve uzaklaşmaması için mutlaka kullanılması gereken bir güvenlik ürünüdür. Çocuğunuzla ilgilenirken aklınız diğer çocuğunuzda olmayacaktır, ama tabiki bir gözünüz mutlaka üzerinde olsun.

Uygulama ve kullanım

Çocuk Güvenlik Bilekliğinin iki ucunda bulunan bileklikler cırt-cırtlı ayarlanabilir mekanizmasıyla kullanım kolaylığı sağlar. Bilekliğin iç kısmı çocuğunuzun ve sizin bileğinizi rahatsız etmeyecek dolgulu yumuşak pamuk malzemeden üretilmiştir. Bileklikler arasındaki bağlantı çelik kablo ile güçlendirilmiş ve daha dayanıklı hale getirilmiştir. Ebeveyn ve çocuk için tasarlanmış iki farklı boyuttadır. Takması ve çıkartması oldukça pratiktir. Yardımcı güvenlik ürünü olduğu için çocukların cırt-cırtı açabilme ve bozabilme ihtimallerine karşı ebeveynlerin çocuklarını kontrolü bırakmamaları gerekiyor.

Bu ürünü almak isterseniz şuradan ulaşabilirsiniz.