Kızlar Ayakta ile Hijyen sorununuzu ortadan kaldırın!

Hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, hava limanları gibi ortak kullanıma açık yerlerde siz de tuvalete girmeye korkanlardan mısınız? Kamp alanlarında, açık hava konserlerinde, festivallerde tuvaletinizi nasıl ve nerede yapacağınızı günler öncesinden düşünüyor musunuz? Kirli tuvaletler, ıslak klozetler, saatlerce tutmaya çalışılan çiş ve bunun sonucu oluşan sistit, günlük ihtiyaçlarımız bu kadar korkulu olmamalı!

Hijyenik bir ürün!

Halka açık tuvaletlerde kalçanın ve bacakların doğrudan klozete temas etmesi kolera, tifo, dizanteri, sarılık gibi birçok bulaşıcı hastalığa davetiye çıkarır. Fakat bu tuvaletleri sık sık kullanmak zorunda kalırız. İş yerinde, okulda, alışveriş merkezlerinde, benzin istasyonlarında her yerde sağlığımızı tehdit eden mikroplarla karşı karşıyayız.

Outdoor sporları sevenlere!

Siz de doğa ile iç içe etkinlikleri sevenlerdenseniz bu ürün tam size göre! İple çektiğiniz hafta sonu geldi ve şehirden uzaklaşıp çadırınıza çekildiniz. Fakat o da ne, tuvaletiniz gelmeye başladı. Nereye, nasıl yapacaksınız? Kamp yaparken, tüplü dalışlarda, dağ yürüyüşlerinde, festival ve konserlerde, tuvalet bulamama riskinizin olduğu her yerde çantanıza koyduğunuz bir Kızlar Ayakta yardımınıza koşacak!

Kilo problemi olanlar ve hamileler için!

Hiç kilo problemi yaşadınız mı? Hayatımızın bazı dönemlerinde kilo alırız, kilo aldığımızda hareketlerimiz kısıtlanabilir, bazı işlerimizi yapamaz oluruz. Mesela yaşlı ve hamile kadınlar klozetleri de alaturka tuvaletleri de kullanırken zorluk yaşayabilirler. Özellikle herkese açık yerlerde kullanmak zorunda kalacakları klozetler de sağlıklarını olumsuz etkileyebilir, hastalık bulaşabilir. Bu gibi durumlarda Kızlar Ayakta pratik kullanım şekliyle tam bir kurtarıcı olur.

Kızlar Ayakta sızdırma yapmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün açıldığında oluşan geniş ağız kısmı vücuda bastırıldıktan sonra işemeye başlanır. Kullanıldıktan sonra yıkama, kurulama derdiniz yoktur. Tek kullanımlık olan bu ürünü kullandıktan sonra çöpe atabilirsiniz. Bu mucizevi buluş sayesinde klozete oturmadan, pisliğe bulaşmadan son derece hijyenik bir şekilde işeme eylemini sonlandırabilirsiniz.  Dışarı çıkarken çantanıza atabileceğiniz bu ürün son derece iş bitirici! Satın almak için burayı tıklayın.

Sağlığınıza önem veriyor ellerinizin hijyenine dikkat ediyorsanız Kağıt Sabun da her zaman yanınıza alabileceğiniz bir üründür. Günlük hayatımızda ellerimizle, her türlü yüzeye dokunuruz bu yüzden en çok bakteri bulunduran yerimiz ellerimizdir. Kağıt sabun, suyla temas eder etmez köpürecek ve ellerinizi temizleyecektir. Özellikle sabun bulunmayan yerlerde ve temiz olmayan yerlerde yardımınıza koşacak bu ürünü okulda, hastanelerde, evlerde, işyerinde, seyahatte, piknikte, her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Satın almak için burayı tıklayın.