25 TL Altında Alınabilecek Güzel ve İlginç Hediyeler

Hediye almak kadar vermek de insanı mutlu eder. Hediye vermek için özel günler ( anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, doğum günleri, vs) olduğu gibi bazen de nedensiz yere sevdiğimiz birine hediye vermek gelir içimizden. Aslında en güzeli de nedensiz yere verilen hediyelerdir. Çünkü hepimiz sürprizleri severiz. Büyük küçük fark etmez, birisi tarafından hatırlanmak, düşünülmek her zaman bizi mutlu eder. Üstelik birini mutlu etmek için çok para harcamamıza da gerek yoktur. Yeter ki doğru hediyeyi doğru kişi için seçebilin! Sizler için 25 TL altında alabileceğiniz küçük sürprizleri bu yazımızda topladık. Birlikte göz atalım.

 


Sihirli Süt Pipetleri 

Sağlığını düşündüğünüz kişilere sütü sevdirmek veya daha eğlenceli bir hale getirmek  için sihirli süt pipetleri sizler için çok farklı bir hediye seçeneği olabilir. 3 farklı çeşidiyle ( çilekli, çikolatalı, muzlu çikolatalı) farklı damak tatlı kişilere de hitap edebilirsiniz. Pipetlerin içinde yer alan aromalar, pipetten geçen sütün tadını değiştirecek ve zahmetsizce size çilekli, çikolatalı veya muzlu çikolatalı süt içe keyfini yaşatacak.

Satın almak için tıklayın

 

 

Patlayan Çikolata Topları

Şimdi dürüst olalım aramızda çikolatayla mutlu olmayacak kaç kişi vardır? Bir de bu çikolataların patladığını düşünürsek..:) biz bu çikolata toplarına bayılıyoruz. Tadının yanında ağzımızda hissettirdiği küçük patırtılar eğlencemiz oluyor. Bizden size ufak bir ipucu; çikolata toplarını ikram ettiğiniz zaman çikolata toplarının patlayacağını söylemeyin ve daha çok eğlenin dilerseniz gevrekli veya meyve aromalı patlayan çikolata toplarından da tercih edebilirsiniz.

Satın almak için tıklayın

 

Kağıt Sabun

Temizliğe önem veren veya bolca seyahat eden arkadaşlarınız varsa kağıt sabunu gördüğünüzde aklınıza ilk gelenler onlar olacaklardır.  Kağıt inceliğindeki bu sabun Çantada, cepte, ofiste, vs çok yer kaplamadan çok önemli bir iş görecek harika bir ürün!

Satın almak için tıklayın

 

Suda Şişen Boncuk

Bir çok amaç için kullanılabilecek olan bu ürünün suda geçirdiği zaman sonrasında ortaya çıkan sonuç çok heyecan verici oluyor. Sulu ortamda 200 katına kadar büyüyen bu boncuklar akvaryum meraklısı arkadaşlarınız için yeni dekorlar, bitki seven arkadaşlarınız için yeni bir sulama şekli ya da şaka seven arkadaşlarınız için sulu şakalara neden olabilirler

Satın almak için tıklayın

 

U Touch – Tek Dokunuşla Telefon Standı

Bazı küçük buluşlar hayat kurtarıcı olabiliyorlar. U touch da bu buluşlardan biri.  Hediye ettiğiniz kişi u touch ı kullanmaya başladığında neden daha önce benim aklıma gelmedi dediğini duyar gibiyiz. Akıllı telefonlar artık vazgeçilmezimiz hatta bedenimizin bir parçası dersek abartmış olmayız. Ama devamlı elimizde tutmanın da bir yerden sonra can sıkıcı hal aldığının farkındayız. Özellikle bir şeyler izleyeceğimiz zaman telefonu sabit tutmak için arkasına koymadığımız şey kalmamıştır. Hepsi de başarısızlık hikayeleri ile son bulmuştur. Hatta ekran kırlmadıysa ne mutlu bize. U touch tek bir hareketle telefonunuz için gerekli desteği sağlamaktadır.

Satın almak için tıklayın